
Прямокутний марміт Maestro MR-11259-73
737 ₴
- В наявності
- Код: 004117
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
- Металева підставка
- З підігрівом від свічки або пальника
- Скляна кришка з отвором для виходу пари
- 30 см
- Об'єм: 1,1 л
Що таке марміт і для чого він потрібен
Марміт (фр. marmite — каструля, казанок) — у ресторанній справі і громадському харчуванні: ємність прямокутної, овальної, круглої форми низького або середнього профілю з кришкою, виготовлена з алюмінію/нержавіючої сталі, призначена для зберігання продуктів, напівфабрикатів і готової їжі, і з нержавіючої сталі або срібла — для приготування та/або збереження їжі (в тому числі глибокого профілю) в підігрітому вигляді.
Торгова марка Maestro вже 10 років на ринку кухонного посуду і зарекомендувала себе як виробник якісної, надійної, сучасної і доступної посуду.
Вся посуд Maestro зручна і функціональна. Компанія стежить за вимогами ринку і випускає тільки актуальну та затребувану продукцію. Сучасне виробництво і якісні матеріали роблять посуд Maestro надійною і довговічною.
Марміт Maestro призначений для подачі гарячих страв на стіл, підігріву їжі, підтримки їжі теплою після приготування. Відмінно підійде для перших, других страв, і навіть напоїв. Завдяки гріючої пальнику – свічці, що розташована в нижній частині на спеціальній підставці, марміт зручно використовувати на відкритому повітрі, де немає доступу до джерел тепла.
Марміт Maestro неодмінно стане головною прикрасою вашого святкового столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Принцип работы ТЭНов | Сухий підігрів |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість ємностей | 1 |
| Об`єм | 1.1 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Для дому, Для особистого користування |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 737 ₴


