
Цукорниця з ложкою Maestro MR-20007-09
178 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MR-20007-09
+380 (98) 177-16-00
Киевстар- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Керамічна цукорниця з ложкою
- Розмір: 10,5х10,5х10,5 см
- Екологічно чистий, хімічно нейтральний матеріал - кераміка
- Сучасний елегантний дизайн
- Зручність і простота у використанні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Наявність дозатора | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Ложечка | є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Висота | 105 мм |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 105 |
| Кількість в наборі | 1 |
| Основні | |
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Кількість ємностей | 2 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Колір | 2 кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴


