
Складаний мангал MR-1011
1 303 ₴
- В наявності
- Код: MR-1011
+380 (98) 177-16-00
Киевстар- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний мангал MR1011
- Матеріал: метал, товщина 0,5 мм
- Розмір: 45 х 30 х 35 см
- Решітка гриль виготовлена з металу, має хромоване покриття, розмір: 41 х 29 см
- Зручний механізм складання "кейсом"
- Прорізні ручки на корпусі для зручного транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Товщина корпусу | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Глазур |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Упаковка | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴





