Плойка для волосся Aurora AU 3571
Ця плойка все що вам необхідно для того, щоб зробити стильну укладку, що відповідає останнім тенденціям моди. Розкішний прилад для завивки волосся дозволить вам створювати бездоганні сяючі локони.Поліпшені кераміко-турмалінові пластини в поєднанні з температурою професійної укладання 230C допоможуть досягти бажаного блиску і гладкості волосся.
Характеристики Плойка для волосся Aurora AU 3571
- Потужність - 25 Вт
- Діаметр наг.елемента - 19 мм
- Робоча поверхня - керамічна
- Насадка для завивки
- Виробник ― Aurora
- Гарантія ― 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість насадок | 1 |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Максимальна температура нагріву | 240 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 45 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴










