Плойка Dario DHC6519 з керамічним покриттям робочої поверхні і світловим індикатором роботи, перетворює процес формування зачіски в справжнє мистецтво і задоволення.
Вбудований захист від перегріву робить цей стайлер абсолютно безпечним у використанні. Плойка Dario DHC6519 є надзвичайно компактною і доступна в двох колірних поєднаннях.
- Для створення: Спіральних (вертикальних локонів, Природної хвилі, Горизонтальних локонів
- Тип: Щипці, Плойки
- Діаметр щипців: 19 мм
- Тип управління: Механічне
- Режими і функції: Захист від перегріву, Автовимкнення
- Особливості: Керамічне покриття поверхні, Швидкий нагрів, Шнур з шарнірним кріпленням, Вушко для підвішування, Індикатор роботи, Діаметр - 19 мм
- Діапазон температури нагріву: 200 °С
- Кількість температурних режимів: 1
- Вибір температури нагріву: Немає
- Матеріал покриття: Кераміка
- Потужність: 65 Вт
- Колір: Синій/золотий
- Габарити в упаковці (ВхШхГ): 1,9х30,9х2,6 см
- Вага: 0.26 кг
- Вага в упаковці: 0,32 кг
- Виробник: DARIO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Час нагрівання до потрібної температури | 45 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴






