Щипці для завивки волосся MG-672 – прекрасний помічник, з їх допомогою можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні і пружні кучері. Ви можете експериментувати до безкінечності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво і доречно. Ця модель оснащена затиском для фіксації локона, що зручно і безпечно. Ці щіпці, на відміну від інших, підходять для використання в домашніх умовах. Щадна керамічна поверхня нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся.
Потужність приладу – 32 Вт, що сприяє швидкому нагріванню. Щипці діаметром 19 мм дозволяють створювати пружні локони і кучері. Підставка створює додаткову зручність при використанні. Адже коли вона є, рука автоматично опускає на неї плойку, не доводитися виглядати місце, куди діти прилад. Час роботи плойки на волоссі обмежується отриманням бажаного локона, а не тім, куди її поставити.
ЩИПЦІ ДЛЯ ЗАВИВКИ ВОЛОССЯ MG-672
-
– Потужність: 32 Вт - – Тип: Плойка
- – Матеріал пластин: Кераміка
- – Розмір пластин: 19 мм
- – Індикатор роботи
- – Складна підставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 471 ₴



