
Відро м'яке Sky-Fish для приготування прикормлення середнє з кришкою на блискавці 20х25см "Помаранчеве"
269 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ведро-с-п
+380 (98) 177-16-00
Киевстар- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ведро из мягкой водонепроницаемой ткани. Очень компактное. Не занимает много места, так как его легко сложить. Прикормка долгое время может оставаться в нужной консистенции благодаря наличия крышки.
Крышка на молнии.
Высота — 20 см
Диаметр — 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 100 |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Відро для прикормки |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴






