
Тостер А-Плюс AP-2041
502 ₴
- В наявності
- Код: AP-2041
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
2041 Тостер 600-700 Вт оптом від виробника-А-Плюс за низькою ціною в Україні.
Тостер - це дуже простий прилад малої побутової техніки, який може принести вам багато радості, поширюючи по всій квартирі чудовий запах підсмаженого хліба або булки. Звичайно, хліб можна і підсмажити на сковорідці, але набагато зручніше зробити це в тостері. Ви просто кладете в тостер шматочки хліба і йдіть, тостер підсмажить хліб, як вам потрібно, хліб не згорить і не перепалиться.
Тостер невеликий прилад, і не доставить жодних клопотів з його установкою. Його можна розмістити на обідньому столі, на робочих поверхнях кухні. Модель має два слота з можливістю приготування по одному тосту у кожному слоті. При потужності 700 Вт тостер має 5 режимів піджарки, плавне регулювання яких забезпечується за рахунок поворотного механізму. Кнопка скасування дозволить зупинити піджарку тостів для зміни режиму. Функції розморожування хліба та підігріву забезпечать рівномірне прогрівання тосту.
Термоізоляційний корпус з білого пластику моделі з хромованим верхи забезпечує безпечну експлуатацію. Для простого очищення тостера передбачений знімний піддон для ссыпающихся крихт. Для зручності передбачений невеликий важіль, що дозволяє витягувати тости, уникаючи самостійного виймання сторонніми предметами. Відсутність ковзання тостера гарантують прогумовані ніжки.
Основні | |
---|---|
Виробник | A-plus |
Споживана потужність | 700 Вт |
Тип управління | Механічне |
Кількість тостів | 2 |
Кількість відділень | 2 |
Регулювання ступеня обсмажування | Так |
Колір корпусу | Білий |
Призначення | Побутове |
Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
Джерело живлення | Електрика |
Номінальна напруга | 220 В |
Стан | Новий |
Додаткові функції і характеристики | |
Решітка для підігріву булочок | Так |
Піддон для крихт | Так |
Функція автовідключення | Так |
Кнопка скасування | Так |
Матеріал корпусу | Пластик |
Таймер | Так |
- Ціна: 502 ₴