Характеристики MONTE RMT-5102
- Тип Щипці
- Максимальна температура нагрівання 180°С
- Кількість режимів 1
- Потужність 25 Вт
- Керамічне покриття насадок Так
- Конструкція Шарнірний шнур
- Довжина мережевого шнура 1.7 м
- Діаметр щипців для завивки 19 мм
- Автоматичне вимкнення Так/при перегріві
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Виробник | Monte |
| Кількість насадок | 1 |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Плойки |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щітки | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴


