ПилососVox SL-160забезпечить чистоту та здорову атмосферу в будинку. Потужність 2200 Вт забезпечить максимально якісне прибирання. Для зручності прилад має автозмотування шнура. Пилосос стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
Характеристики:
Характеристики:
- Тип: пилосос
- Тип пилозбірника: контейнер
- Тип збирання: суха
- Тип живлення: мережа
- Матеріал корпусу: пластик
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Потужність всмоктування: 320 Вт
- Об'єм пилозбірника: 2 л
- Автозмотування шнура
- Колір: жовтий
- Виробник: Vox
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOX |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 373 ₴



