Пилосос VOX SL-307 забезпечить чистоту і здорову атмосферу в домі. Потужність 2400 Вт забезпечить максимально якісне прибирання. Для зручності прилад має автосматывание шнура. Пилосос VOX SL-307 стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
Характеристики:
- Тип: пилосос
- Тип пилозбірника: мішок
- Тип прибирання: суха
- Тип фільтра: НЕРА
- Тип живлення: мережа
- Матеріал корпусу: пластик
- Об'єм пилозбірника: 4 л
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Потужність всмоктування: 380 Вт
- Система фільтрації: 5-ти ступінчаста
- Регулювання потужності: на корпусі
- Колір: сірий
- Виробник: VOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOX |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 380 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 394 ₴


