
Акумуляторна пилка Procraft PCA40/2 + 20/8A та заряд. Пристрій
13 726 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL-017
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
Опис:
Для роботи в саду з розчищення садових кущів та дерев підійде ланцюгова пилка Procraft PCA40/2 (з 2 АКБ та зарядним пристроєм). За допомогою цього невеликого агрегату можна обрізати старі суки, проредити густий чагарник, надати форму живоплоту. Ручний інструмент допоможе заготовляти дрова для печі чи сауни, він є неодмінним помічником у руках домашнього теслі. Розпил та обробка дерев'яних заготовок, у тому числі чурок та колод – це завдання для компактної пили.
Новинка китайського виробника входить до лінійки акумуляторних інструментів і перевагою є дві акумуляторні батареї. Зацікавлений власник приватного господарства набуває 2 батарей і зарядку до неї, після чого він може користуватися всіма інструментами, представленими в цій серії, від кущорізів до газонокосарок.
Особливості акумуляторної пилкиЯк і електричний двигун, що працює від стаціонарного живлення з напругою 220 В, акумулятор не має шкідливих викидів, що говорить про екологічність інструменту. Перевагою є відсутність мережного кабелю, отже, немає обмеження робочої зони і небезпеки його пошкодити. Малий шум, який видає акумуляторна пилка Procraft PCA40/2, не турбує сусідів і створить додатковий комфорт для оператора. Слід зазначити мінімальне технічне обслуговування, що також сподобається вітчизняному споживачеві.
Автоматичне мастило ланцюгаУ процесі роботи відбувається автоматична подача олії на ланцюг, що продовжує робочий ресурс агрегату кілька разів. При збільшенні навантаження кількість мастила збільшується, на холостому ході припиняється. Також є віконце для того, щоб відстежити рівень масла. Розумна система підвищує працездатність агрегату та його продуктивність.
Поздовжнє компонуванняВиняткове балансування сприяє легшій роботі та комфортному утриманню інструмента в руках. Поздовжнє положення основних вузлів сприяє більш якісному розпилу та якісному виконанню операцій.
Ергономічна конструкціяУ процесі розпилу оператор тримається за задню рукоятку, друга рука лежить на верхній рукояті, це положення сприяє більш впевненому контролю майстра за ходом операцій. Зручні рукоятки забезпечують щільне захоплення, м'яке покриття знімає більшу частину вібрацій.
Характеристики:
- Тип живлення: акумуляторні
- Номінальна напруга: 40 В (20Вx2)
- Ємність акумулятора: 4 А/год
- Акумулятор: 20 Вx2 lithium-ion battery
- Обіг двигуна: 0-11000 об/хв
- Час заряджання: 90-120 хв
- Час роботи на 1 зарядці: до 30 хвилин
- Змащення ланцюга: автоматичне
- Об'єм масляного картера: 110 мл
- Довжина шини: 14" (350 мм)
- Швидкість ланцюга: 20 м/с
- Ланцюг: 52 зір., крок 3/8
- Безщітковий двигун
- Рівень захисту: II
- Клас захисту: IPX0
- Вага разом з АКБ: 5 кг
Комплектація:
- Акумуляторна пилка Procraft PCA40/2 (з 2 АКБ та зарядним пристроєм)
- Фірмова шина Procraft
- Фірмовий ланцюг
- 2 акумулятори по 4.0 А/год
- Зарядний пристрій
- Захисний чохол
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 95.5 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 120 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 13 726 ₴










