
Компресор повітряний Revolt AC 24
6 952 ₴
- В наявності
- Код: EL-108
+380 (98) 177-16-00
Киевстар- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор Revolt AC 24 - застосовується для виконання широкого спектру робіт: фарбування, продування, підкачування коліс, приведення в дію різних пневмоінструментів. Пристрій має компактні розміри та його вага складає всього 20 кг. Компресор обладнаний однофазним електромотором потужністю 1,5 кВт із термозахистом. Максимальний тиск 8 бар дозволяє використовувати компресор для роботи з різними інструментами та пристроями, такими як пневмоінструменти, пістолети для фарбування і т.д. Також компресор має високу продуктивність, яка становить 210 літрів за хвилину, що дозволяє швидко та ефективно виконувати роботу.
Особливості
- Прямий привід
- Гвинт для зливу конденсату
- Висока продуктивність
- >
- Термозахист двигуна
- Зручність та безпека використання
- Візуальний контроль рівня масла
Комплектація
- Компресор Revolt AC 24
- Повітряний фільтр
- Коліщатка транспортування
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- Бренд: Revolt
- Країна виробника: Швеція
- Потужність, Вт: 1500
- Номінальна напруга, V: 220
- Кількість оборотів, об/хв: 2850
- Тип компресора: Поршневий
- Тип передачі: Пряма
- Кількість циліндрів: 1
- Об'єм ресивера, л: 24
- Продуктивність, л/хв: 210
- Максимальний тиск, бар : 8
- Транспортувальні колеса: +
- Вага, кг: 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Продуктивність компресора | 210 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 20 кг |
| Тиск | 8 Бар |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 952 ₴



