
Коса бензинова Procraft T4200EL
7 102 ₴
- В наявності
- Код: EL-110
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
Бензокоса Procraft T4200EL Electro Starter
Опис:
Бензокоса Procraft T4200EL – професійна модель з лінійки PRO, оснащена електростартером та можливістю ручного запуску. Повністю металева штанга зі шліцами та нерозбірним валом забезпечує надійність та довговічність. Посилені редуктори дозволяють встановлювати додаткове навісне обладнання. У комплекті професійний рюкзачний ремінь з захистом стегна, а також диски для скошування трави діаметром 415 мм.
Двотактний одноциліндровий двигун потужністю 4200 Вт (5,0 к.с.) та об’ємом 52 см³ з хромованим напиленням циліндра дозволяє тривало працювати на максимальних обертах. При повному баку бензину можлива безперервна робота понад 2 години. Двигун розвиває до 9000 об/хв.
Основні характеристики:
-
Потужність: 4200 Вт / 5,0 к.с.
-
Вага: 10 кг
-
Тип штанги: нероз’ємна, діаметр 28 мм, 9 зубів на валу, довжина 150 см
-
Тип запуску: електростартер та ручний
-
Ємність паливного бака: 1,2 л
-
Тип двигуна: двотактний, з повітряним охолодженням
-
Робочий об’єм двигуна: 52 см³
-
Максимальна частота обертів: 9000 об/хв
-
Максимальний діаметр ріжучого ножа: 254 мм
-
Діаметр скошування лескою: 415 мм
-
Діаметр лески: 2,5 мм
-
Рівень звукового тиску: LpA = 105 дБ (А), K = ±3 дБ (А)
-
Тип палива: суміш бензину з маслом 25:1
-
Країна бренду: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 7 102 ₴










