
Насос вібраційний Stromo VM-25
1 428 ₴
- В наявності
- Код: EL-146
+380 (98) 177-16-00
Киевстар- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос вібраційний Stromo VM-25
Вібраційний насос Stromo VM-25 призначений для підйому води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром понад 100 мм. Також використовується для перекачування прісної води з різних водойм з температурою до 40 °C, придатної для поливу садово-городніх ділянок та інших побутових потреб.
Особливості:
-
Температура води не більше 40 °C
-
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу
-
Довжина кабелю – 8 м
-
Верхній забір води
-
Збільшена висота подачі
Характеристики:
-
Виробник: Фортеця
-
Тип насоса: Заглибний, вібраційний
-
Тип живлення: Мережа
-
Потужність: 250 Вт
-
Продуктивність: 18 л/хв
-
Максимальна температура рідини: 40 °C
-
Тип рідини: Чиста вода
-
Глибина занурення: 5 м
-
Висота підйому: 50 м
-
Тип двигуна: Електричний
-
Вага: 3,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴



