
Обприскувач акумуляторний БУКІНА CL-16A 16 л
1 879 ₴
- В наявності
- Код: EL-150
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
Акумуляторний обприскувач БУКОВИНА CL-16A допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників і захворювань, а також рівномірно внести добрива. Подача рідини здійснюється автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає на кілька годин безперервної роботи.
Обприскувач оснащений гнучким шлангом і телескопічною трубкою, що забезпечує великий радіус розпилення до 12 м. Це дозволяє ефективно обробляти територію чи сад без зайвих зусиль. Широка горловина бака зручна для приготування розчину.
Модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими наплічними ременями, які сприяють рівномірному розподілу ваги, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалої роботи.
Технічні характеристики:
-
Вага: 6,5 кг
-
Акумулятор: свинцево-кислотний
-
Час роботи від акумулятора: 4 год
-
Робочий тиск: 2–4 Bar
-
Дальність розпилення: до 12 м
-
Довжина розпилювальної трубки: 100 см
-
Об’єм бака: 16 л
-
Тип насоса: діафрагмовий
-
Тип обприскувача: акумуляторний
-
Спосіб перенесення: ранцевий
Комплектація:
-
Обприскувач з подовженою розпилювальною трубкою
-
Знімні розпилювальні сопла
-
Зарядний пристрій
-
Інструкція
-
Гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 0.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 879 ₴



