
Перфоратор Procraft BH1400DFR
3 570 ₴
- В наявності
- Код: EL-155
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
Перфоратор прямий Procraft BH1400DFR, 790 Вт, 3 режими роботи
Перфоратор призначений для виконання широкого спектра ремонтних і будівельних робіт. Він підходить для буріння отворів до 26 мм у бетоні, камені, цеглі. Також з його допомогою можна виконувати демонтаж та штроблення мінеральних поверхонь: штукатурки, цегли, бетону, а також кахельної плитки.
Завдяки наявності трьох режимів роботи (буріння, свердління, довбання), інструмент є універсальним і дозволяє однаково ефективно виконувати різні типи завдань:
-
буріння отворів у бетоні, камені, цеглі;
-
буріння/свердління коронками в бетоні, цеглі, плитці;
-
демонтаж/штроблення легкого бетону, цегли, штукатурки;
-
свердління металу, дерева, кахлю, пластику та інших матеріалів;
-
розмішування будівельних сумішей;
-
закручування та забивання кріпильних виробів;
-
нарізання різьби.
Швидкознімний патрон дозволяє легко перейти до потрібного типу робіт — достатньо просто замінити патрон і продовжувати працювати.
Особливості:-
зручні прогумовані ручки для надійної фіксації в руці;
-
регулятор обертів, вбудований у кнопку «пуск»;
-
обмежувач глибини свердління;
-
щітковий реверс для ефективної роботи у двох напрямках;
-
захист ротора і статора від перегріву (трьохшарове термостійке покриття);
-
пило- та вологозахист підшипників і кнопки пуску;
-
редуктор і ударний механізм зі сталі підвищеної міцності;
-
подвійна ізоляція корпусу.
-
Напруга: 220 В
-
Частота струму: 50 Гц
-
Потужність: 790 Вт
-
Оберти холостого ходу: 0–900 об/хв
-
Діаметр свердління: дерево/бетон/метал – 30/26/13 мм
-
Енергія удару: 3 Дж
-
Кількість ударів: 0–3900 уд/хв
-
Вага: 3 кг
-
Перфоратор Procraft BH1400DFR
-
Швидкознімний патрон SDS+
-
Швидкозатискний патрон
-
3 бури по бетону
-
Піка
-
Лопатка
-
Глибиномір
-
Робочі рукавички
-
Пластиковий кейс
-
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 790 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 570 ₴









