
Перфоратор VORSKLA ПМЗ 800-26
2 668 ₴
- В наявності
- Код: EL-156
- +380 (99) 252-83-92Vodafone
- +380 (93) 694-92-22Lifecell
Перфоратор VORSKLA ПМЗ 800-26, 800 Вт, 3 режими роботи
Інструмент призначений для свердління та довбання в бетоні, цеглі та інших твердих матеріалах. Оснащений патроном SDS-Plus, додатковою ручкою, обмежувачем глибини свердління й блокуванням кнопки вмикання.
Має три режими роботи:
-
свердління без удару,
-
свердління з ударом,
-
довбання (удар без обертання).
-
електропневматичний ударний механізм;
-
електронне регулювання швидкості обертів;
-
реверс (робота у двох напрямках);
-
ергономічний, компактний та легкий корпус;
-
зручні прогумовані ручки для комфортної роботи.
-
Живлення: мережа 220 В
-
Потужність: 800 Вт
-
Тип патрона: SDS-plus
-
Кількість обертів: 0–1100 об/хв
-
Кількість ударів: 0–4500 уд/хв
-
Енергія удару: 3 Дж
-
Максимальний діаметр свердління:
-
бетон – 24 мм
-
дерево – 32 мм
-
метал – 13 мм
-
-
Перфоратор Vorskla ПМЗ 800-26
-
Пластиковий кейс
-
Додаткова ручка
-
Обмежувач глибини свердління
-
Інструкція з експлуатації
(Бурів, піки та зубила у комплекті немає)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 668 ₴

