Плойка для волосся MR-259
- Торгова марка: Maestro
- Насадки: насадка гребінець
- Керамічний нагрівальний елемент забезпечує швидкий і рівномірний нагрів насадок
- Регулятор температури: 120-200°С
- Обертання шнура на 360° для зручності використання
- Світловий індикатор роботи
- Товщина 25мм
- Можливі кольори: червоний з чорними елементами
- 220-240В~, 50Гц, 45Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість насадок | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 45 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Затискачі для волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Щипці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴






