Плойка Rotex RHC410-S - втілять мрії про красиві локони у реальність. Вони мають гарний жіночний дизайн, який сподобається будь. З цієї плойкою ви зможете завжди мати бездоганний вигляд, який доповнять спіральні локони. Модель має доступну ціну, яка буде по кишені будь-якому і вони стануть незамінним помічником для створення красивої зачіски.
Щипці для волосся Rotex RHC410-S – зроблять вашу зачіску красивою кожного дня. Вам досить підключити до мережі плойку, почекати 30 секунд і приступити до створення образу. Якісна укладка для ваших волосся забезпечена. Для зручності у використанні, плойка оснащена шнуром з можливістю повороту на 360°. З цим стайлером все просто, легко і недорого.
Щипцы для волос Rotex RHC410-S оснащены пластинами из нержавеющей стали и мощностью 25 Вт. Диаметр щипцов составляет 19 мм, что позволит сделать красивые локоны на коротких волосах. Модель имеет термоизолированный наконечник и защиту от перегрева, что сделает эксплуатацию максимально безопасной и комфортной.
Особенности:
- Щипцы для завивки волос.
- Диаметр столба 19 мм.
- Питание 220 В, 50 Гц, 25 Вт.
- Покрытие нагревательных элементов нержавеющая сталь.
- Холодный наконечник.
- Эргономический дизайн корпуса для комфортного использования.
- Включатель ON/OFF.
- Индикатор работы.
- Шнур что поворачивается на 360°.
Характеристики:
- Тип щипці (плойка)
- Призначення побутової
- Потужність 25 Вт
- Покриття нагрівального елемента металеве (нержавіюча сталь)
- Ширина/діаметр щипців 19 мм
- Живлення провідний
- Зачіски для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів
- Додатково підставка для безпеки, світловий індикатор, поворот шнура на 360°, термоізольований наконечник
- Колір чорний з фіолетовим)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 50грн. Термін доставки 5 днів |
- Ціна: 417 ₴



