Кошик
3907 відгуків
Модний Магазин
+380981771600
+380992528392
+380936949222

Револьвери під патрон Флобера

Револьвери під патрон Флобера

Револьвер під патрон Флобера є не тільки копією бойової зброї, але і чудовим інструментом самооборони. Від пневматики він відрізняється тим, що володіє більшою потужністю і масою кулі. Звук, видаваний при пострілі, дуже схожий на звук пострілу з вогнепальної зброї. Купити револьвер під патрон Флобера в Україні можна без оформлення дозволу у правоохоронних органах.

Де застосовують револьвер під патрон Флобера

Як і пневматика, револьвер під патрон флобера можна застосовувати для спортивної стрільби (найбільш простим варіантом є стрільба для особистого задоволення по бляшанках), самооборони (від зловмисників або ж від бездомних тварин), поповнення особистої колекції.

Висока схожість зовнішнього вигляду і звуку пострілу револьвера під патрон Флобера з відповідними характеристиками бойової зброї забезпечують його високу популярність в Україні. Відрізнити їх майже неможливо вже з 3-х метрів. Це означає, що при нападі ви будете володіти додатковою перевагою: демонстрація вогнепальної зброї включає у зловмисників інстинкт самозбереження.

Для любителів пневматичної і вогнепальної зброї купівля револьвера під патрон Флобера – це чудовий подарунок, який довгий час буде вірно служити своєму господареві.

Причини купити револьвер під патрон Флобер

На відміну від пневматичної зброї, він як всередині, так і зовні є аналогом револьверів з бойовими патронами. Серед його переваг:

  • відсутність балонів з газом;
  • високі швидкість і маса кулі (також є можливість її збільшити);
  • є ідеальним варіантом для спортивної стрільби і стрілецької підготовки (домашні умови також придатні).

Яку довжину стовбура краще вибрати

Для змагань зазвичай використовують моделі з довжиною ствола 4-6 дюймів, також грають роль особисті побажання або фізичні можливість стріляє – для жінок 6-дюймові револьвери будуть важкуваті. На кожен день і для поїздки на природу підійде будь-яка модель – стовбур довжиною в 2 дюйми теж дасть необхідну точність.

Чи варто купувати револьвер під патрон Флобер для самозахисту

Загальновідомо, що часом для вбивства людини досить столового приладу, тому самозахист без жалюгідного для зловмисника результату – це дуже важливе питання. Іноді вистачає демонстрації зброї і кількох слів, а іноді не зможе допомогти і Desert Eagle. При самозахисті з допомогою «Флобера» ймовірність уникнути травм або летального результату для нападника (і вас!) вище, ніж при використанні бойової зброї. Наслідком застосування стануть легкі тілесні ушкодження, які не несуть загрози життю нападника і вашу свободу.